Зeлeний і oливкoвий, жoвтий і пoмaрaнчeвий, бeжeвий і рoжeвий, тeрaкoтoвий і кaштaнoвий – усe цe кoльoри oсeні, якa зaбaрвлює ними віти дeрeв, і зaстeляє oпaлим листям дoрoгу. Нeзвaжaючи нa всі принaди oсeні, які мaє ця пoрa рoку, вoнa, oднaк, у більшoсті міськиx oбивaтeлів aсoціюється із всeпoглинaючoю сірістю – нeбa, днів, нaстрoю, сaмoпoчуття і сaмиx людeй нaвкoлo.
Дoп. инфoрмaция
-
Читaйтe тaкжe:
Прoгрaмa лoяльнoсті «FOVEO Partner» в целях мaйстрів, які утeплюють фaсaди будинків -
Читaйтe тaкжe:
Як oблaштувaти мaлeнький прoстір в oднoкімнaтній квартирі
Вслед за брудними плямами на черевиках ми опускаємо погляд і вже безграмотный сприймаємо тієї краси навколо, якій не може надивуватись дитина. После той невеликий проміжок часу, витрачений на отойди з роботи до дому, нерідко беремо від осені лиш негативне, тавруючи цю найбарвистішу пору року «сірою».
У статті пропонуємо звернути увагу для позитивні кольори осені, які можна внести у своє помешкання, забезпечивши всім домочадцям приємні емоції однією тільки колористикою.
Вплив кольору в психічний стан людини давно доведений дослідженнями багатьох учених. Для значенні підбору колористики в інтер’єрі чи в таком случае домашньої оселі, чи то офісних приміщень, чи в таком случае громадських закладів акцентують професійні дизайнери. Тому давно питання вибору кольору (надто якщо він основний в оформленні) потрібно підходити відповідально.
Важливо враховувати кілька критеріїв: розмір кімнати та її розташування (наприклад, у малогабаритній квартирі та в кімнатах, вікна яких виходять возьми північ, краще віддавати перевагу світлим відтінкам); призначення кімнати, стіни якої фарбують (кожен колір має свій вплив получи людину: один – стимулює до діяльності, інший – навпаки, розслабляє); характери мешканців та їхні вподобання; тощо.
Багата в яскраві барви осінь, попри те, що її називають похмурою і сірою, має безліч кольорів, які в пирушка чи інший спосіб можуть позитивно впливати получи и распишись людину. Назвемо головні з них, їх вплив возьми психоемоційний стан людини і місця та широту в (видах застосування в інтер’єрі помешкання.
Зелений – один із найуніверсальніших кольорів, потому что його вже як основний колір (приблизно 60 % від усієї площі) можна використовувати в усіх кімнатах. Вплоть до того ж залежно від відтінку він може як стимулювати поперед активної діяльності, так і здійснювати релаксуючу дію. Зокрема, с целью спальні рекомендується світло-зелений, для вітальні – сіро-зелений, салатовий, приглушений непонятно-зелений; для дитячої кімнати та робочого кабінету – яскраво-зелений; доцільно його використовувати також на ванної кімнати. Зелений колір викликає лише позитивні емоції, а у зв’язку зі зростаючою популярністю стилів бохо та еко, є одним із найчастіше використовуваних в інтер’єрі.
Жовтий – без участия сумніву, позитивний, життєрадісний колір, який дарує приємні емоції, заряджає енергією та навіть стимулює мозкову активність і розвиває творчі здібності. Однак ним малограмотный варто зловживати, у великих кількостях він може призводити раньше роздратування. Рекомендують використовувати в декорі його кульбабовий і медовий відтінки. Жовтий чудово підходить исполнение) оформлення робочого кабінету, особливо якщо діяльність пов’язана з творчістю. Також цей колір ежеминутно використовують у дитячих кімнатах. Для спальні і вітальні кращим варіантом є оформлення у світло-жовтих тонах.
Помаранчевий колір є символом домашнього вогнища та затишку, він також створює доброзичливу й гостинну атмосферу, а тому ідеально підходить угоду кому) вітальні. Крім того, помаранчевий – один із небагатьох кольорів, який пробуджує апетит, спустя що його доцільно застосовувати для оформлення кухні. Ще одним плюсом помаранчевого кольору – зняття стресу та надання відчуття впевненості. Протипоказань у цього кольору предприимчиво немає, утім, усього хорошого теж повинно бути в міру, а отже, потрібно використовувати його в розумних межах, отнюдь не перенасичуючи ним інтер’єр, поєднувати його з іншими кольорами, як-ото теракотовим, білим, синім, бежевим тощо. Рекомендовано також обирати приглушені відтінки, наприклад персиковий.
Свіжий блакитний колір, що належить перед холодної палітри, задає позитивний настрій із самого ранку та чудово «вписується» в оформлення ванної кімнати. В інтер’єрі його можна поєднувати з теплою кольоровою гамою (жовтим, бежевим, коричневим тощо). Завдяки позитивному впливу блакитного кольору получи нервову систему доречним буде його використання також у дитячій кімнаті та вітальні.
Рожевий – ще Водан колір, який рекомендують використовувати для оформлення дитячої кімнати. З позитивних якостей цього кольору, які називають експерти, також можна скласти довгий перелік. Крім надання відчуття спокою, захищеності та розслаблення, рожевий колір после того ж сприятливого впливає на нервову систему і загальний дирекцион здоров’я.
Додамо також, що нейтралізувати негативні емоції допоможуть кольори з нейтральної і холодної палітри, а саме – білий та синій. Ці кольори позитивно впливають сверху самопочуття людини: вони заспокоюють, зосереджують увагу та знімають втому, а також налаштовують получи и распишись робочий лад і стимулюють до творчості. Обоє однаково підходять в (видах оформлення робочого кабінету чи спальні. Однак зауважимо, що зловживати ними мало-: неграмотный можна, їх потрібно поєднувати з іншими кольорами: наприклад, синій – із молочними, теракотовими тонами тощо.
Ви можете отнюдь не любити осінь, але неодмінно полюбите її кольорову гаму з лінійки інтер’єрних латексних фарб Sniezka Nature. У палітрі колекції наявні основні барви, які є в природі. Всього представлено 56 кольорів.
Фарби з лінійки «Sniezka Nature» безвыгодный потрібно кольорувати, вони вже готові до використання. Наносити фарбу для поверхню можна за допомогою пензлика, валика нежто шляхом розпилення – легке нанесення і відмінна покривна здатність забезпечені! Підходить для того захисно-декоративного фарбування як стін і стель, в среднем і флізелінових та скловолокнистих шпалер. Однією із особливостей фарби Sniezka Nature є отримання матового покриття, стійкого вплоть до багаторазового стирання і миття, а також легкість в усуненні плям і забруднень. Цього вдалось досягнути завдяки вмісту в продукті Teflon™ surface protector.
Єдиною відмінністю між барвами природи і фарб Sniezka Nature – це тетунька, що кольори фарби з часом не вигорають, а залишаються стійкими і яскравими.
Узяти позитивне від осені вопросов), позаяк вона сама підказує нам спосіб – ведь шелестячи різнобарвним листям за вікном, то вітром заносячи зірваний бумажка на балкон.
ТОВ «Снєжка-Україна» — спільне українсько-польське підприємство, представник ТМ «Sniezka» бери території України. Засноване у 1999 році у Яворівському районі сверху Львівщині, виробництво спеціалізується на виготовленні водоемульсійних фарб, шпаклівок, ґрунтувальних засобів, тощо. Підприємство є одним із найсумлінніших платників податків та працедавцем к понад 200 працівників. Група Śnieżka постійно розширює асортимент товарів і станом получи сьогодні пропонує споживачам вироби під наступними брендами: Śnieżka, VIDARON, MAGNAT Style, FOVEO TECH, BESTON
Контакти прес-служби:
м. Яворів, Львівська обл.,
вул. Привокзальна, 1ам
Тел.: +38 (03259) 60-161
e-mail: Сей адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вы должен быть включен JavaScript для просмотра.
www.sniezka.ua
www.vidaron.com.ua
www.acrylputz.com.ua
www.sniezkanature.com
www.facebook.com/Sniezka.Ukraine