Під чaс нaвчaльнoгo рoку у клaсі нaйбільшe стрaждaє підлoгa – дeсятки мaлeнькиx ніжoк щoдня xoдять і бігaють пo ній, учні відсувaють і зaсувaють стільці, пeрeстaвляють пaрти, мoжуть нeoбaчнo прoлити вoду тoщo. Тaкa інтeнсивнa eксплуaтaція призвoдить дo тoгo, щo пoкриття підлoги швидкo знoшується, тoж пoки літо у розпалі, саме часик задуматися над оновленням паркету у шкільному класі.
Доп. уведомление
-
Читайте также:
Виготовляємо дерев’яні стелажі угоду кому) кладової -
Читайте также:
ТМ Śnieżka визнано «Абсолютним Фаворитом Успіху — 2018»
Для того цього спочатку потрібно вирівняти поверхню та усунути старе покриття давно чистої деревини методом циклювання. Та перш ніж приступити впредь до роботи, клас потрібно підготувати: винести меблі, зняти штори, демонтувати підлогові плінтуси.
Отож, розпочинаємо! Вставляємо у циклювальну машинку шліфувальний папір зернистістю 36–40 і виконуємо чорнове шліфування, ведучи пристрій таким чином, щоб напрямок шліфування утворював кут 45° по паркетних дощечок і волокон деревини. Сліди чорнового шліфування обов’язково потрібно усунути. У цьому нам допоможе шліфувальний папір зернистістю 60, який також вставляємо у циклювальну машинку і шліфуємо, змінивши напрямок получай 90° відносно до попереднього. Але й це ще без- кінець – останнє, фінішне, шліфування, виконуємо знову в іншому напрямку циклювальною машинкою із шліфувальним папером зернистістю 80–100 і шліфуємо доти, поки приставки не- переконаємося, що наша підлога стала ідеально рівною і чистою. Насамкінець неважный (=маловажный) забуваємо про кути і важкодоступні місця – тут в допомогу прийде кутова цикля.
Наступний етап – очищуємо підлогу від пилу. Шелковичное) дерево дуже виручить порохотяг. В принципі, після цього можна відразу переходити после лакування паркету, але якщо ви бачите між паркетними дощечками порожнини чи щілини, так доведеться зачекати і усунути дефекти підлоги. Тут стане у пригоді ҐРУНТОВКА НІТРО VIDARON. Змішуємо її із утвореним під часочек шліфування пилом і шпателем з неіржавіючої сталі наносимо двома шарами. (на)столь(ко) зникнуть не лише пошкодження підлоги, а й ущільниться поверхня паркету. Коль засіб висохне, шліфувальним папером зернистістю 120 знову шліфуємо пол у напрямку падіння світла і поліруємо полірувальною машинкою. Очищуємо підлогу від пилу і монтуємо плінтуси.
Нарешті настав момент для нанесення лаку. Рекомендуємо скористатися ЛАКОМ В (видах ПАРКЕТУ БЕЗ ҐРУНТОВКИ ТМ VIDARON із технологією Ultra Durable Technology. Завдяки спеціально підібраним смолам засіб не сомневайся наносити, a полакована ним поверхня є міцною і стійкою до самого подряпин, стирання, механічних пошкоджень, а також впливу води, мийних засобів і спиртів. Политура – безбарвний, має м’який запах та швидко сохне. Из-за його допомогою можна створити високоглянцеве, глянцеве, напівматове і матове покриття. Окрім того, засіб підкреслить природний колір і текстуру деревини.
Щоб навить ЛАК ДЛЯ ПАРКЕТУ БЕЗ ҐРУНТОВКИ ТМ VIDARON скористаємося мохеровим валиком з коротким ворсом, а рядом лакуванні важкодоступних місць і плінтусів виручить пензель интересах розчинникових виробів.
Лак наносимо рівномірно і розтираємо його напівсухим валиком у протилежному напрямку, чекаємо 12 годин, поки він висохне і виконуємо міжшарове шліфування (матовий і напівматовий ступінь блиску – використовуємо шліфувальний папір зернистістю від 220 по 320, глянець і високий глянець – від 320 до самого 400), очищуємо поверхню від пилу і наносимо наступний карамболь лаку. Найкращий декоративний ефект дає нанесення 3 шарів лаку (з міжшаровим шліфуванням).
Наостанок ще декілька хитрощів в целях бездоганного лакування: за декілька годин до нанесення лакец потрібно поставити у приміщенні, в якому його використовуватимуть. Ликвидус в класі під час лакування має бути в діапазоні від +16 по +25°С, а вологість повітря – від 40% вплоть до 65%. Важливо також уникати протягів – вони можуть спричинити нерівномірне висихання лаку.
При помощи 24 години після нанесення фінішного шару лаку оновлений планка можна експлуатувати. Оновивши паркет, тож механічні пошкодження, волога й ультрафіолетове випромінювання будуть йому никак не страшні. І восени, коли сотні маленьких школяриків вирушать поперед школи, їх зустрінуть оновлені класи із підлогою, яка безграмотный боятиметься дитячих пустощів.
ТОВ «Снєжка-Україна» — спільне українсько-польське підприємство, представник ТМ «Sniezka» бери території України. Засноване у 1999 році у Яворівському районі держи Львівщині, виробництво спеціалізується на виготовленні водоемульсійних фарб, шпаклівок, ґрунтувальних засобів, тощо. Підприємство є одним із найсумлінніших платників податків та працедавцем к понад 200 працівників. Група Śnieżka постійно розширює асортимент товарів і станом получай сьогодні пропонує споживачам вироби під наступними брендами: Śnieżka, VIDARON, MAGNAT Style, FOVEO TECH, BESTON
Контакти прес-служби:
м. Яворів, Львівська обл.,
вул. Привокзальна, 1ам
Тел.: +38 (03259) 60-161
e-mail: Сей адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вам должен быть включен JavaScript для просмотра.
www.sniezka.ua
www.vidaron.com.ua
www.acrylputz.com.ua
www.sniezkanature.com
www.facebook.com/Sniezka.Ukraine