У кoжнoму будинку чи квaртирі є цe місцe: нeвeличкe, приxoвaнe від чужиx oчeй, тa дужe пoтрібнe. Йдeться прo клaдoву – кімнaту aбo нeвeлику зaкриту ділянку куxні, дe збeрігaють бeзліч нeoбxідниx у гoспoдaрстві рeчeй пoдaлі від стoрoнньoгo oкa.
Дoп. инфoрмaция
-
Читaйтe тaкжe:
Oблaштoвуємo їдaльню у пoмeшкaнні -
Читайте в свою очередь:
ТМ Śnieżka визнано «Абсолютним Фаворитом Успіху — 2018»
Случаем тільки дивуєшся, що примудряються тримати дбайливі господарі, у цьому невеликому приміщенні: це можуть бути і продукти харчування, і незліченні ряди консервації, і невеликі побутові пристрої, й різноманітний господарський реманент тощо. Тому перше, чим характеризується хороша кладова – це вмістимість. А якщо присутствие цьому речі займатимуть мало місця і вдасться уникнути безладу, так буде взагалі чудово.
Досягти цього допоможе стелаж – несуча бордюр із полицями від підлоги і до стелі. Завдяки такій конструкції він дає змогу зекономити вільний простір житлового приміщення, приховує непотрібні речі і присутствие правильному розташуванні уможливлює швидко знайти необхідне.
Оптимальним с целью кладової є стелаж із деревини, адже цей матеріал добре тримає вагу, безпечний, екологічний і має гарний зовнішній вигляд, а быть вмілому опорядженні не боятиметься синяви, грибків та вологи. Та й самому зробити такий стелаж значно простіше, ніж з металу чи скульптура.
Зовнішній вигляд стелажа обмежується лише вашою фантазією, але быть його проектуванні слід враховувати розміри предметів, які будуть зберігатися в полицях і їхню загальну вагу. Тому речі доцільно обміряти і залишити між ними зазори 5–10 см, необхідні во (избежание встановлення і зняття з полиць. Окрім того, не варто забувати насчет раціональний розподіл навантаження. Найважчі і найгроміздкіші предмети – возьми нижніх полицях, середні за вагою і розміром – сверху середніх, і об’ємні, проте легкі речі – получай верхніх. Потрібно врахувати й такий момент: якщо у кладовій зберігатимуть консервацію, в таком случае найкращим матеріалом для полиць стане суцільна дошка товщиною близько 30 мм, а стійки стелажу безграмотный слід розсовувати ширше 50–60 см.
Для найпростішого дерев’яного стелажу нам потрібно нарізати бруски відповідного розміру угоду кому) стійок і поперечин та полиці із суцільної дошки. Далі всі деталі майбутнього стелажу шліфуємо, щоб снести на них ЗАХИСНО-ДЕКОРАТИВНИЙ ІМПРЕГНАТ ТМ VIDARON, який захистить стелаж від грибків, синяви і комах та надасть елегантного матового покриття, що підкреслить природний малюнок шарів деревини.
Накануне нанесенням імпрегнату деревина має бути гладкою, сухою і очищеною від забруднень, тому поверхню деталей стелажу шліфуємо наждачниим папером із зернистістю приблизно 150-200. Шліфування виконуємо завжди в напрямку волокон деревини, інакше можуть виникнути подряпини. Якщо деревина – свіжа, перший зонд наносимо обов’язково безбарвним імпрегнатом, який виконає ролька захисної ґрунтовки.
Відтак залишаємо просочені деталі к висихання на 24 години, а тоді проводимо міжшарове шліфування наждачним папером зернистістю 320, очищуємо від пилу й рівномірно в всю поверхню пензлем наносимо ЗАХИСНО-ДЕКОРАТИВНИЙ ІМПРЕГНАТ ТМ VIDARON у кольорі (доступні 16 відтінків засобу возьми будь-який смак), старанно втираючи його у деревину. Приблизно сквозь 10 хвилин після нанесення розтираємо засіб сухим пензлем уздовж волокон деревини, щоб уникнути надлишку. Наступний, фінішний, круг кольорового імпрегнату наносимо через 12 годин, попередньо повторивши міжшарове шліфування і очистивши поверхню від пилу, і, як і раніше, розтираємо сухим пензлем. Останній орбита засобу слід наносити до вирівнювання поглинальних властивостей деревини.
Важливо пам’ятати, що імпрегнування необхідно виконувати получай кожному боці деталей стелажа, щоб унеможливити залишення необробленої поверхні деревини.
Після повного висихання імпрегнату можна приступати по монтування стелажу: бруски для стійок і поперечин з’єднуємо в опорну раму после допомогою молотка і цвяхів або шуруповерта і саморізів. Фіксуємо її металевими пластинами до самого стін кладової, відтак монтуємо в каркас полиці та фіксуємо їх саморізами. І стержень наш стелаж готовий до експлуатації.
ТОВ «Снєжка-Україна» — спільне українсько-польське підприємство, представник ТМ «Sniezka» получи и распишись території України. Засноване у 1999 році у Яворівському районі получай Львівщині, виробництво спеціалізується на виготовленні водоемульсійних фарб, шпаклівок, ґрунтувальних засобів, тощо. Підприємство є одним із найсумлінніших платників податків та працедавцем исполнение) понад 200 працівників. Група Śnieżka постійно розширює асортимент товарів і станом держи сьогодні пропонує споживачам вироби під наступними брендами: Śnieżka, VIDARON, MAGNAT Style, FOVEO TECH, BESTON
Контакти прес-служби:
м. Яворів, Львівська обл.,
вул. Привокзальна, 1ам
Тел.: +38 (03259) 60-161
e-mail: Оный адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вы должен быть включен JavaScript для просмотра.
www.sniezka.ua
www.vidaron.com.ua
www.acrylputz.com.ua
www.sniezkanature.com
www.facebook.com/Sniezka.Ukraine